Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Mám ze dneška stejnou zkušenost jako předchozí dvě hlášení - údajný zájemce o mnou nabízený produkt na bazoši mi napsal na Whatsapp, vyptal se na pár otázek na produkt, pak souhlasil s koupí s tím, že je z jiného města a požádal mě, abychom platbu a doručení vyřídili přes Zásilkovnu. Poslat odkaz na službu, kterou Zásilkovna prý nabízí (bezpečná platba přes Záslikovnu, on zaplatí a já si vyzvednu peníze) a pak že přijede kurýr si zboží vyzvednout. Pak napsal, že už zaplatil a poslal odkaz na vyzvednutí platby. Odkaz mě dovedl na stránku https://zasilkovna-cz.3dsafe-deal.site, kde se vše tvářilo, že provedl platbu a já si ji mám "vyzvednout". Další klik mě dovedl na stránku, kde jsem měla zadat údaje své karty (číslo karty, platnost, cvv), to už jsem zpozorněla a stránku si vygooglila. Takže jsem zjistila, že Zásilkovna tuto službu vůbec nenabízí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.