Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník z Estónska, regoval na môj inzerát na https://elektro.bazar.sk, kde som predaval zrkadlovku Canon. Napisal mi cez whatsap, slovencina nebola gramaticky spravna a tvaril sa ako Lenka Jánošíková z Nitry, Svätourbanská 102/27. Poslal link na podvodnu stranku "https://bazar-sk.3dsafe-deal.site/1644584804", kde som mal vyplnit vsetky udaje z mojej platobnej karty, co samo o sebe je este smiesnejsie ako nigerisjke listy, lebo ak chcem prijat peniaze, tak mu poslem cislo bankoveho uctu a nie vsetky udaje z mojej bankokarty + CVV kod. Bacha na takychto hajzlikov, zneuzivaju dovercivost a nevedomost ludi v online priestore. https://bazar-sk.3dsafe-deal.site/1644584804
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.