Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ahoj všem, pán se ozval nejdřív pomocí SMS z čísla 725730724, že má pro mě nějaké pogy, které sbírám (ozval se na základě mé poptávky, co mám na netu v inzerátech). V SMS poslal fotky, Další komunikace probíhala přes WhatsApp - ale z jiného čísla - 723970845 (zajímavé je, že toto číslo na whatsapp aktivně využívá, ale když na číslo volám, hlásí to, že neexistuje, proto uvádím jako hlavní kontakt z SMS), kde jsme se domluvili na ceně, obratem jsem zaplatila, to vše proběhlo 20.9.2021. Dneska je 21.10.2021 a já stále čekám na zásilku. Průběžně tak nějak stále komunikuje. Když jsem mu oznámila, že jsem ho udala 13.10.2021 na policii, měl reakci typu "A co jako?" a že mám policii pozdravovat. Jsem s ním domluvená, že až budu mít zásilku u sebe, půjdu na policii ohlásit, aby případ uzavřeli. Takže tímto chci varovat ostatní. Moje škoda sice není nijak závratná, ale i tak to hodně zamrzí. Jméno podvodníka bohužel nevím - a ikdyby mi jej sdělil - bylo by stejně prd platné, protože většinou používají jména smyšlená. Pokud je též někdo okradený touto osobou, kontaktujte mě (774926218) nebo se obraťte na PČR s číslem jednacím KRPL-95881-1/PŘ-2021-180515.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana Dolínková 21. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: 723970845


user picture
Zuzana Dolínková 1. 11. 2021

Pravé jméno je Roman Bílek

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.