Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím chcel som sa spýtať či niekto na skusenosti a [email protected] a číslo uctu 670100-2213879767/6210
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 27. 01. 2021

S [email protected] jsem si předevčírem objednal PS 4 Pro. Komunikace mailem proběhla tak, že jsme se zeptal jestli bych bylo možné poslat mi to poštou, protože Český Krumlov je pro mě daleko. Neměl být problém, že by mi to poslala přes Zásilkovna, avšak konzoli by mi poslala až potom co uvidí peníze na účtu. K tomu napsala, že abych se nemusel bát, tak mi pošle kupní doklad a záruční list. Další mailem mi poslala tu fakturu, kde je vypsané její jméno, adresa a kdy byl ten playstation zakoupen v Alza. K tomu potom byl vypsaný ten její účet: 670100-2213879767/6210............Peníze jsem poslal, ale od té doby není žádá odpověď. :-/


user picture
Aneta 27. 01. 2021

Prosím kontaktujte mě, 608627062, mám s paní to stejné

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.