Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
3.10.2021 Jsem poslala 930.kč p.Lenka Plucnarová udajně z Mělnika na 5.kilo vyloupaných ořechů a nemám ani peníze ani ořechy a už to bude 4 týdny,stále jen vymlouvání a vymlouvání a dokonce mi i vyhrožuje jestli to nahlasím že penize už neuvidím,dnes mi napsal ještě jeden pan z Rokycan taky byl podveden ten poslal 1200.kč podávejte Trestní oznámení na policii je to podvodnice POZOR
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Milada 10. 11. 2021

P.Plucnarová mi peníze po měsíci kdy nedodala ořechy vrátila 930 .kč ale nyni se domáhá že není žídná podvodnice a peníze mi vrátila tak že to mám smazatmp,Plucnarová je mrcha všech mrch vzala si moje peníze a měsíc s nima manipulovala jak ji bylo libo,at je ráda že jsem nepodala T.O. a raději mlčí,hlavně jí neposílejte nikdo peníze.


user picture
Markéta Pulcová 10. 11. 2021

přidal/a číslo účtu: 4366191073/0800, telefonní číslo: +420792202961, email: [email protected]


user picture
Markéta 11. 11. 2021

Bohužel se musím přidat k podvedeným zákazníkům. Plucnarová je podvodnice která neustale lže a vymlouvá se. To ji jde dobře. Zaplatila jsem ji za 3kg ořechu vc. poštovného. Nemam ořechy a ani peníze. Přišla jsem tedy o 673Kč. Dejte si na tuto osobu pozor. Pokud peníze nedostanu budu podávat trestní oznámení

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.