Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem od paní vlasy k prodlouzeni, a od té doby píše jen lživé zprávy a zboží neposlala
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Veronika 4. 10. 2023

Nakup kombinézy Lindex, zaplaceno převodem. Od té doby bez komunikace, zboží prodávající neodeslal.


user picture
Silvie 4. 10. 2023

Byla jste na policii? Mě taky okradla o 1279kc a stejný účet to byl


user picture
Kamila 5. 10. 2023

Dobrý den, bohužel jsem se nechala také nachytat (také Lindex kombineza). Je prosím možné na základě účtu nějak dohledat pravou totožnost, případně jak dále postupovat? Děkuji, Kamila


user picture
Silvie 5. 10. 2023

Musíte zajít na policii nahlásit trestný čin aby ji konečně zavreli. Nikdo Vám nikde neřekne jak se jmenuje podle účtu psala mě jedna paní že bydlela u nich v paneláku a že se jmenuje Sarah barainova


user picture
Kamila 5. 10. 2023

Hm, to je pěkné. Přece díky tomuhle údaji je lehko dohledatelná identita podvodníka. No, nejedná se o velké peníze, ale přizvu manžela - advokáta - a vyrazim na policii. Děkuji za odpověď.


user picture
Silvie 5. 10. 2023

Vlastní prej několik účtu kam peníze chodi,musi zjistit komu ty účty patří.. Vím že ty peníze neuvidím ale jde mě o princip proto podání trestního oznámení je jediny možný krok aby ji to obohacování někdo zakázal mění si i profily na fcb pokaždé se jmenuje jinak.jestli máte fcb přidejte se ke skupince podvodníci z marketplace aj tam je o ni napsáno


user picture
Veronika 5. 10. 2023

Zítra jdu na PČr.


user picture
Petra 15. 11. 2023

Nákup kombinézy Lindex, zaplaceno a nic nepřišlo.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.