Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Slečna projevila zájem o moje zboží, přes WhatsUp. Hned bylo vidět, že neumí česky, že je to přeloženo přes Google. První náznak, že tady něco nehraje. Nejprve se na oko zajímala o zboží a během minuty řekla, že zboží bere a že by to chtěla poslat přes Bazoš kurýra. Těch položek jsem přes Bazoš už prodala dost a v různých cenových kategoriích a o Bazoš kurýrovi jsem teda určitě neslyšela. Takže jsem si byla už jistá, že se jedná o podvod. Otevřela jsem Google a začala hledat informace, co by moji teorii potvrdili. Chtěla jsem si slečnu otestovat, jak zareaguje, když budu trvat na svém dopravci. To se už raději neozvala. Bohužel jsem při “googlení” zjistila, že hodně lidí těmto podvodníkům naletí a proto dávám do seznamu i tohle telefonní číslo, ikdyž jich je mraky. Číslo jsem v aplikaci nahlásila a zablokovala. Snad to někomu zachrání peníze.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.