Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Facebook profil Natála Bubíková, nabízí Playstation a Iphony a nechává si zaplatit okamžitou platbou, že hned odnese na poštu. Pak přestane komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 10. 2023

Byla jste nahlasit na pcr?


user picture
Magdaléna Orlová 14. 10. 2023

Já byla také podvedena, poslala jsem na banku "odeslání na špatný účet". Je to tak, že je to 15 letá holka, s kterou se baví kluk, který tyto podvody dělá. Nechává si to posílat na její účet, kdy ty peníze vybírá a dává to tomu klukovi a asi se dělí.


user picture
Dominik 17. 10. 2023

Taky zlušenost ze včera. Nejspíše má nový bankovní účet, kam si peníze nechává poslat -> 1036290016/5500. Jinak stejný příběh. Natála Bubíková, prodává ps4pro, nechá si zaplatit zálohu předem a napíše, že pošle přes zásilkovnu. Poté se již neozve.


user picture
Magdaléna 17. 10. 2023

My už s tím byli na kriminálce. Máte jméno vlastníka toho nového účtu?


user picture
Dominik 17. 10. 2023

Bohužel nemám (a nevím jak ho zjistit). Toto je moje první špatná zkušenost. Hádám, že s těma penězma se mohu jednoduše rozloučit že?


user picture
Magdaléna 17. 10. 2023

Škoda, u nějakých bank se to ukazuje. Netuším, my jsme přišli o 7.5, byli jsme s tím na kriminálce. Určitě to nahlašte na PČR, jinak paní té dcery nám naposílala důkazy z dcery účtu, jde o 39 tisíc, takže určitě na policii a upozornit, že má nový účet. Klukovi je údajně 19 a bydlí někde v Ústeckým kraji


user picture
admin 17. 10. 2023

Majitele druhého účtu najdete, pokud si účet vyhledáte v databázi: https://www.podvodnabazaru.cz/search/?search=1036290016%2F5500


user picture
Dominik 18. 10. 2023

Update, paní jsem poslal ještě 0,01 korun (protože na fb si mě zablokovala) se zprávou, ať mi peníze vrátí, jinak to budu řešit skrz policii. No po chvíli mi je fakt poslala


user picture
Zuzana 18. 10. 2023

A vrátila vám celou částku?


user picture
Magdaléna 18. 10. 2023

Já jsem teď mluvila s maminkou Rejnové. Napište mi na fb - Magdaléna Orlová


user picture
Dominik 18. 10. 2023

Ano vrátila mi plnou částku.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.