Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
98755514
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím, od října 2021 registrujeme několik podvodných jednání od téže osoby. Pozor! Jedná se sběrný účet od Raiffeisenbank, spadající pod Revolut. Dle čísla účtu podvodníka tedy nepoznáte (tento sběrný účet je hojně podvodníky využívaný, ale to neznamená, že každý uživatel je podvodník!). Jeho identifikaci Vám prozradí variabilní symbol, který bude požadovat u platby. Případy by se tedy měly evidovat podle čísla účtu + variabilního symbolu. Prozatím se tato osoba realizovala zejména na Marketplace (facebook) pod přezdívkami - Ota Markéta Kovářovi, Petra Dvořáková, Lucy. Z dosud zjištěného nabízí dětský sortiment (zimní fusaky, dětské oblečky, hračky, houpátko,..). Aktuálně nás je 7 podvedených.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.