Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
774147586
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Albi tužka s knížkami na bazos.cz
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucka 30. 08. 2022

Take se pripojuji k podvedenym. Tentokrat Albi tuzka + knihy na Facebooku. Po odeslani penez prestala komunikovat. Pouze penize sly ted na ucet 292953806/0300 :-( Na Facebooku pod jmenem Sabina Válková


user picture
Jiří F. 31. 08. 2022

Také mě podvědla na prodeji s Legem. Na platbu chvátala, protože má prý další zájemce. Peníze jsem tedy poslal hned. Potvrdila přijetí peněz a od té doby nekomunikuje. Balík dle domluvy neposlala. Před prodejem mi poslala fotky Lega, což mě přesvědčilo. Teď jsem zjistil, že použila cizí fotky z inzerátu někoho jiného. Dle jejich informací je z Benešova, podle Facebooku jsou inzeráty nejčastěji vkládány z obce Kondrac. Jelikož vidím, že nejsem první podvedený, budu řešit přes policii.


user picture
Jiří F. 31. 08. 2022

Zde její profil na FB, ze kterého mě podvedla https://www.facebook.com/sabina.valkova.3

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.