Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám kabát a ozvala se mi paní přes whatsapp, také z Hradec Králové -neskloňuje. Chtěla vědět jestli zboží vypadá jako na fotkách. Odepsala jsem, že ano. A ona mi poslala odkaz na https://3ds-safety.site/zasilkovna/info s tím, ze si zboží vyzvedne kurýr. Nezdálo se mi to co píše, zvláštní čeština, ani ten odkaz který mi poslala. Kdyz jsem odepsala, ze si vše pročtu, už se neozvala. A teď jsem narazila na tyto stránky… děkuji
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hejduková 10. 11. 2021

přidal/a telefonní číslo: +420722064493


user picture
Věrka 12. 11. 2021

s telefonním číslem stejná zkušenost- potencionální kupující se ozval na můj inzerát, za zboží údajně uhradil prostřednictvím "zabezpečené transakce na stránkách zásilkovny". po rozkliknutí odkazu jsem měla zadat údaje o své platební kartě, abych si peněžní prostředky stáhla na svůj účet. poté mi měl zavolat kurýr, aby domluvil vyzvednutí zboží. naštěstí tento podvod již znám, vyskytl se v minulosti na portálu sbazar.cz. tento portál nyní své inzerenty na tento podvod upozorňuje. vzhledem k tomu, že na odkazu je logo zásilkovny, vypadá tento podvod velmi věrohodně.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.