Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Objednala jsem vlašské ořechy loupané 20kg za 3100Kč 2.11.2021 zboží ne přišlo a na konto chtěla paní Štěpánova Daniela poslat peníze urychlenou platbu aby mohla ihned poslat zboží jak peníze dostala a už není k dosažení telefonický mě zablokovala a když jsem volala z druhého telefonu tak se mí ozvala starší paní jako co chci a když jsem se představila a bylo slyšet polož ten telefon a i ihned byl vypnutý a není možné se dovolat tak jsem ihned u tikala do banky co se dá udělat bohužel banka nemůže nic udělat takže jdu dnes na polici podat trestní oznámení 3100kč není mála suma. Budu ráda když připojíte se více lidi a všichni podáme trestní oznámení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.