Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerát: Prodám Xbox One S 1T, vč. 2 ovladačů, nabíječky a her, viz foto a již nainstalovaných her UFC 3, Cuphead, Star Wars Jedi: Fallen Order, Lego Dimensions Set. Psát prosím na : [email protected] Na tento inzerát si dejte pozor je to podvod.Pan prodává pod jménem Jura Peter Tel.číslo 722854230 samozřejmě nedostupné a číslo účtu 3133045193/0800 .Nastesti jsem narazila na tuhle stránku kde už varování na tohle číslo účtu je rak jsem pánovi peníze neposlala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal Hrobař 9. 12. 2020

Dobrý den bohužel jsem naleťek taky s častkou 4k Pokud bude někdo podnikat nějaké kroky proti tomuhle člověkovi rad se přidam [email protected] Petr kartak Č.u.3133045193/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.