Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Shanela jsem na bazaru Bruder kamion a Tim Bílý se mi ozval, po zjištění ma mnoho podvodnych profilů i účtů. Fotky stažené z internetu a po zaplacení nereaguje
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Anna Š. 9. 11. 2023

Taky jsem mu zaplatila a po obdržení platby nereaguje a bloknul si mě na fb. Používá foto z internetu a rad pouziva cizi identitu. Já jsem komunikovala s Timem Bílým, ale ve skutečnosti účet je na jméno Jaroslav Adamec.


user picture
Kateřina Denigrová 11. 11. 2023

Dobrý den, tomu to pánovi (profil Tim Bílý, svým jmenem Jaroslav Adamec) jsem m taky naletěla. Sháněla jsem aku nůžky. Ozval se, že má naprodej, cena byla fajn. Podlala jsem penize a od té doby nekomunikuje..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.