Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Klasicky podvod typu phishing. Nejdrive zjisti kde bydlim, pote urci misto ndaleko s tim, ze vyuzije kuryra sbazar a posle penize pres vadnou stranku viz. nize: https://sbazar-cz.3ds-safety.site/1663587140 Symptomy: nikdy o sobe nic nerekne jen jako reakci na informaci od vas, pouziva zahranicni telefon, nezajia se o produkt krome par naucenych dotazu, neumi vysvetlit detail predani penez s odkazem na oficialni stranky bazaru, nerekne mi co musim udelat (krome teda fiktnivniho prijeti penez) a uplne nejvetsi - posle stranku, ktera nema spravnou domenu - v tomto pripade co ma na konci na sbazar.cz. Na stranku se ani neni treba divat, bude chtit vyplnit kompletni udaje o platebni karte.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.