Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Hledal se zakladni desku nebo notebook Dell e6430 se dedikovanou grafikou. Podival se na inzerat ve bazose. Nasel nabidku notebooku Dell e6430 s dedikovanou grafikou za 2500 Kc. Bezna cena od 1500 do 6000. To byla dobra nabidka. Notebook mel drobne vady, ale funkcni. Zeptal jsem prodejce o grafikce. Pan Petr z spolecnosti Pan odpovedl: dle parametrů na internetu má grafiky 2: NVIDIA NVS 5200M / Intel HD Graphics 4000 Jsem objednal. Dostal pres zasilkovnu, uhradil 2588 Kc. Doma videl jsem ze notebook nema dedikovanou grafiku, jen Intel. Pan odpovedl ze dedikovana grafika je spatna a strati hodne elektriny. Ale on poslsl s grafikou. Potom odpovedl ze muzeme zpocitat cenu notebooku s grafikou a bez, rozdil on muze poslat. Ale notebook je starsi 20 let (to je nepravda, rok vyroby 2013) tak muze me poslat 20 Kc. Ted jsem mam notebook, ktery potrebuju opravit na castku mininmalne na dily 1500 Kc - zakladni deska a 700 Kc sahara na procesor. 2200 Kc musim uhradit + nevim kolik prace. Nepotrebuju od toho pana Petra 20 Kc, ale chci ze vsechni znali ho a kontrolovali pred nakupem. To byl pan Petr Soukal z Prahy, Zasilkovna U Arborky 696 v Praze. Diky za pochopeni.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.