Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem prodat dětské zimní botičky. Ozvala se mi paní, zda jsou boty ještě na prodej a zda jsou ve stavu jako na fotce? Že je z Hradce Králové a že to má daleko. Že objedná kuryra.... A bylo to tak samo, co popisuje jiná paní zde. Stejný scénář. Jedná se o podvod! Neposkytuje žádné údaje z platební karty. Málem mi vymetli konto!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hejduková 10. 11. 2021

přidal/a telefonní číslo: 722064493


user picture
Milan 17. 11. 2021

Ozval se mi také přes WhatsApp zájemce z čísla 722064493 a ptal se na stav prodávaného zboží. Pak napsal následující podivnost, která mě přesvědčila, že je to nějaký nesmysl: "Chci provést nákup prostřednictvím "Zabezpečené transakce" na webových stránkách Zasilkovna. Řekněte mi, jestli mám všechny papíry a platby vyřídit hned teď. Bylo by pro vás výhodné předat zboží kurýrovi? Přijde k vám domů. Peníze dostanete ihned na bankovní kartu. Poslat do Hradce Králové".

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.