Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
pokus o podvod komunikace na whasupu: od : Slavěna Valentová +420 731 891 127 Zařídím transakci a pak vám ho pošlu. Dostanete peníze a pak vás bude kontaktovat kurýr. který ho pro mě vyzvedne. Postarám se o všechny náklady. Zaplatilа jsem, muzete si vyzvednout na tomto odkazu. http://dpdcz.order235.pw/124993653 Technické oddělení mi právě sdělilo, že stačí potvrdit poslední oznámení, prosím, potvrďte a peníze budou okamžitě připsány na váš účet. chtělo to po mě zablokovat 7000,- na kartě, nerozumím tomu, zamítl jsem to Napište jim na jejich chat podpory. Pomohou vám. v tuto chvíli jsem komunikaci ukončil, na podvodné stránce jsem vyplnil údaje o kartě, kartu jsem ihned zablokoval
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Matej 20. 11. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 314446638/0300 - Klobouky u brna, 300,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.