Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
pokus o podvod komunikace na whasupu: od : Slavěna Valentová +420 731 891 127 Zařídím transakci a pak vám ho pošlu. Dostanete peníze a pak vás bude kontaktovat kurýr. který ho pro mě vyzvedne. Postarám se o všechny náklady. Zaplatilа jsem, muzete si vyzvednout na tomto odkazu. http://dpdcz.order235.pw/124993653 Technické oddělení mi právě sdělilo, že stačí potvrdit poslední oznámení, prosím, potvrďte a peníze budou okamžitě připsány na váš účet. chtělo to po mě zablokovat 7000,- na kartě, nerozumím tomu, zamítl jsem to Napište jim na jejich chat podpory. Pomohou vám. v tuto chvíli jsem komunikaci ukončil, na podvodné stránce jsem vyplnil údaje o kartě, kartu jsem ihned zablokoval
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Matej 20. 11. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 314446638/0300 - Klobouky u brna, 300,-


user picture
Hana 12. 02. 2024

Pan Bárta nabízí na FB ke koupi použité mobilní telefony. Poslala jsem mu 300 Kč, ale mobil neposlal. Je to více jak 10 dní. Dnes jsem to řešila na policii.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.