Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Bohužel jsem naletěla prodejci knížek Harryho Pottera. Komunikoval/a pod falešným účtem se jménem Jonáš Nguyen, který byl pak smazán. Peníze odeslány na č.účtu 2059240016/3030 který je na jméno Antonie Hartlová. Byla jsem již ohlásit na PČR. Edit: toto je oficiální profil podvodnice https://www.facebook.com/antonie.hartlova
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simona Řitičková Prchalová 5. 07. 2023

přidal/a číslo účtu: 1032419118/5500


user picture
Simona Řitičková Prchalová 5. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martin Ženata k bankovnímu účtu: 1032419118/5500


user picture
Simona Řitičková Prchalová 5. 07. 2023

Na FB má účet Tonča Tonička Chudová (Antonie Chudová) dříve Hartlová - účet skrytý. Nabízí na Marketplace produkty od společnosti Herbalife. Má i svou FB skupinku Fit s Tončou proto jsem jí důvěřovala a objednala jsem si od ní produkty ve výši 2800Kč. Po odeslání částky se odeslání produktů nekonalo, tak jsem chtěla vrátit peníze zpět. Paní psala, že není problém, ale peníze stále nikde. Prý už platbu poslala, ale peníze nedorazily. Potvrzení o zadání platby také nedoložila. Chystám se na Policii podat trestní oznámení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.