Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Můj prodej bruslí na sbazar.cz, ozvalo se číslo (+40 726 928 894) na whatsApp (jméno Denis), že má zájem, že je z Hradce Králové. Že zařídí dopravu přes zasilkovna .cz, brusle si u mě vyzvedne řidič a nemusím se o nic starat. Poslal odkaz http://3dsec-deal.site/bazos/cz/info - zde bylo uvedeno, potvrzení o zaplacené částce, jméno Bohdan Dušek, adresa Srní 117, Kašperské hory. Pro vyzvednutí částky musím kliknout na "klikbox"- DOSTAT 800.Kč. Po kliknutí je nutné zadat údaje o platební kartě. Vyplnění údajů o kartě mi dalo vykřičník, poté jsem si uvědomil co je to za tel. číslo, žádné +420 ***, ale jen +40***. Dále uvedl, že je z Hradce K., ale adresu uvedl při platbě jinou, to samé jménu whatsApp vs vyplněné jméno u platby. Odpověděl jsem, že mu pošlu čísloúčtu pro platbu. Už se neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.