Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pozor, vypadá to, že tento podvodník, který už je tu známý, si požídil nový email. Odpovídá na poptávkové inzeráty a nabídne Vám co sháníte.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lovec 16. 11. 2021

Ano přesně tak pan podnikatel údajně z Ústí,pravděpodobně ze Slovenska ale email přišel z IP Irsko,kontaktoval mě 2x na mé poptávky které jsem vložil s odstupem týdne na bazos.cz s tím že prodá to co sháním za stejnou cenu kterou poptávám,podruhé už jsem si ho povodil,chtěl jsem víc informací ale dělá to následně: platba jedině přes PayPal jiná možnost není,email na který se odesílá platba:[email protected],pozor samozřejmě požaduje forma úhrady "přátelská platba"-takže platba není pod ochrannou paypal,hlavně neposílejte žádné údaje,adresu ohledně dopravy-domnívám se že by se to pokusil zneužít jako požadavek platby prostřednictvím PayPal


user picture
Xko 22. 12. 2021

Přesně nabízí poptávané věci, fotky z ebay a Aukra. Platba jen předem, nedůvěryhodné Tak pozor


user picture
Jozef 4. 03. 2022

přidal/a telefonní číslo: +421909139622, email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.