Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den již před časem jsem zde hlásila podvodné jednání přes S.Bazar.Je zde také několik poškozených,které kontaktoval údajný zájemce přes Watsapp službu a reagoval na zboží,nabízel Kurýra,okamžitou platbu na kartu s cílem získat peníze.Princip podvodu je buď odkazem přes falešné stránky České pošty,zásilkovny,bazar kurýr a podobné fejk odkazy.Podvodníci střídají vymyšlené stránky,jména,telefonní čísla a místo bydliště aby nebyli odhalení.Je jich opravdu strašná spousta a jak zde čtu zkoušejí to i nadále.Pokud je ale zde také někdo komu bohužel strhli nějaké peníze a ty odešly na účet TRANSFERGO někam do Velké Británie,mohl by toto být stejný jmenovatel.Jestli jste bohužel nedopatřením poslali peníze a nechali se oklamat,neváhejte to také nahlásit PČR,aby si mohla případy tímto spojit.Většině lidí je to samozřejmě hloupé něco podobného říkat ale i chybami se člověk učí a vždy je to ponaučení pro příště.Třeba máte někdo stejné zkušenosti s podvodníky a také nechcete aby jim to nadále prošlo.Pokud tedy můžete připojte se s hlášením a když nás bude víc třeba to bude k něčemu dobré.Díky moc!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.