Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na sBazaru jsem nabízela k prodeji zboží. Ozval se mně pán přes WA a snažil se přes podvodný odkaz vypadající od ČP ze mě dostat číslo karty a veškeré údaje k ní. Dejte si pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ivoš 17. 11. 2021

Dnes kontaktoval i mě, je to již druhý podvodník tento týden. Tento člověk má na WA skutečně vymazlený profil, aby vypadal věrohodně. V inzerátu mám jasně napsané, že pouze osobní odběr, přesto mi vysvětloval, že nemá čas si vyzvednout a že zařídí kurýra, pošle peníze přes Poštu. ihned jsem zablokovala.


user picture
Martin S 18. 11. 2021

Dnes jsem byl kontaktován tel.č. 774309095 přes Whatsapp, pán reagoval na můj inzerát na sbazaru pomocí překladače, platba udajně bezpečná přez web. Buďte obezřetní, MS

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.