Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Bazos.cz jsem kupovala společenskou hru Harry Potter a boj o Bradavice. Po SMS domluvě jsem poslala peníze a údaje pro zasilkovnou. Balíčku jsem se nedočkala, na SMS nereagoval a telefony nebral. Jedná se o nějakou podvodnici, která často mění své identity. Na bazarech nabízí hlavně sběratelské věci, dětské hry a kouzelné čtení od Albi. Řeší ji už i policie. Takže pokud jste byli podvedeni, nahlaste to také, prosím. Čím víc nás bude, tím spíš ji zatnout tipec, aby neokradala další chudáky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Markéta 21. 11. 2021

přidal/a telefonní číslo: 725819225


user picture
admin 21. 11. 2021

Již se řeší zde: http://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=514

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.