Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím, tak jsem byl okraden jistou Bc. Gabrielou Hájkovou z Chebu ulice mírová 662/51, Bohužel jsem byl důvěřivý a hloupy jelikož mam dobre zkušenosti s platbou předem tak sem poslal penize za konzoli ps5 a mila paní přestala komunikovat potvrdila mi platbu naslibovala ze da vědět že balik hned 22.11.2021 posílá a od nasledujíciho dne nekomunikuje tel. vypnuty na meil. taky nereaguje znate někdo tento kontakt ? počkam jeste do zitra jestli něco nepřijde a když ne ihned jdu hlasit na policii
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hana Holišová 30. 11. 2021

Na FB ve skupině Podvodníci byla tímto člověkem okradena paní Lucka Tejbusová, stejný účet, stejné tel. číslo, PS5 za 12000, už jsem ji psala, že jste to nahlásil pod č. 897. Spojte se s ní a podejte tresní oznámení

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.