Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
PS 4 Pro 1TB Dobrý den. 5. 2. byl přidán inzerát cislo131853103. Jednalo se o ps4 pro za 5.500.kc. Perfektní domluva, posláno na email i faktura o koupi ps4, byla v záruce. Paní se bála posílat na dobírku, tak jsme se dohodli a poslal jsem peníze na účet. Od té doby nekomunikuje. Inzerát byl zveřejněn ještě další dva dny. Takže povedených bude asi víc. Mail: [email protected] (e-maily mění) Telefon mívá v inzerátech neúplný Číslo účtu je: 2109807464/2700 Opravdu nic neposílejte předem!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Krystýna 10. 02. 2021

Dobrý den, Reagovala jsem na totožný inzerát a peníze taky poslala... jsem studentka a suma pro mě nebyla malá. Jestli můžete ozvěte se mi na FB Kristýna Hrbková nebo na mail [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.