Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pan inzerovat hračku věž tlapkove patroly , po domluvě poslány peníze předem na účet od zaslání peněz - žádná komunikace nereaguje na sms , e-mail , nezveda telefon . Dnes půjdu podat trestní oznámení .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
David Slouka 24. 11. 2021

přidal/a číslo účtu: 301196422/0300, telefonní číslo: 792359105, email: [email protected]


user picture
David Slouka 24. 11. 2021

Pán inzeroval hry na Ps4 tak jsem mu napsal dohodli jsme se na ceně částku jsem mu odeslal ale hry jsem už neobdržel. Na email [email protected] nereaguje, telefon 792359105 si vypnul a inzerát vymazal. Podle čísla účtu 301196422 0300 jsem zjistil že vystupuje i pod jinýma emailama ale číslo účtu používá stále stejné. Pokud bude někdo na tohoto šmejda podávat trestní oznámení moc rád se přidám ať mu to neprojde. Mám uloženou veškerou komunikaci s ním a doklad který potvrdí platbu na jeho účet. Můj email je [email protected].


user picture
Veronika Bejlková 26. 10. 2022

S námi již policie spolupracuje a případ vyšetřují. Jedná se již vzhledem k nárustu okradených o trestný čin. Pokud Vás policie ještě nekontaktovala, obraťte se na ně prosím. My jdeme příští týden k výslechu. Děkuji

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.