Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
75058351
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
5170013317/5500 VS: 75058351 tel: 608249533 Bc. Lubomír Vávra Adresa: 1. mája 26, 010 01 Žilina, Slovensko Volal mi najednou přes WhatsApp, že na mě od svého bratra dostal kontakt, kde na hudebním bazaru poptávám jeden efekt a že ho má a prodává ho. Nabídl jsem 7000 CZK, on, že mi to prodá za 6500 CZK, pošle Zásilkovnou. Na platbě se ještě domluvíme. Když jsem chtěl vidět fotky, zaslal mi je. Bylo to věrohodný, do té doby, než mi poslal platební údaje. Že je to firemní účet Reiffeisen a VS slouží jeho účetní, aby to vedla jako soukromou platbu. Domluvili jsme se na platbě půlky před a půlky po doručení. Pošle to ještě dnes odpoledne. Už jsem byl na internetovým bankovnictví, když jsem ještě jen tak zadal číslo účtu do googlu a začaly na mě vyjíždět tyto příspěvky o podvodech. Tak jsem se pána zeptal, zda je účet Revolutu. On, že ne, že je to Raifka. Po mé argumentaci, že je to sice Raifka, ale sběrný účet pro Revolut mi už neodpověděl. Komunikace skončila. Byl jsem pár kliknutí od toho přijít o 3 tisíce. Děkuji této platformě a vám všem. Posílám Donate...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.