Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 2.1.2024 jsem kontaktovala paní Lenku Šilhanovou, která inzerovala na Marketplace použité zboží od Tlapkové patroly. Paní byla ochotná. Nechtěla jsem všechno jako celek, ale pouze stíhačku a autíčko od tlapkové patroly. Dohodly jsme se na zaslání poštou přes balíkovnu a po sdělení adresy pro doručení zboží a mých kontaktů mě paní požádala o zaslání částky 515 Kč na číslo účtu 100868798/0100. Zaslala jsem paní screen platby, ale poté se již neozvala a zablokovala si mě. Dnes 15.1.2024 přidala paní do fb. skupiny Tlapková patrola bazárek příspěvek se jménem paní Lenky Šilhanové, že by se mohlo jednat o podvodnici, protože se ji též u svého obchodu něco nezdálo. Pod příspěvek jsem připsala svou zkušenost a paní mě odkázala na tento web.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Aneta Červenclová 15. 01. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: 9064 - Horní Krupá, 515,-


user picture
Aneta Červenclová 15. 01. 2024

přidal/a číslo účtu: 100868798/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.