Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dostala jsem zpravu na whatsapp od zajrmce +48 723 206 575 ze chce ode mne koupit zbozi ( pridala jsem inzeraty na bazos a sbazar). A pise “ Skvělé, budu nakupovat s vámi! Zajistíme doručení kurýrem do Zasilkovna. Vše si zařídím a zaplatím sám. Stačí jen získat peníze a předat zboží kurýrovi. Víte, jak funguje kurýr Zasilkovna? Mohu vám poslat oficiální informace z webových stránek Zasilkovna o tom, jak kurýr funguje, je to velmi jednoduché“ A posila divny odkaz. Jsem tam nesla ale predpokladam ze na webu napises sve bankovni udaje a zmizi ti vse penize. Vzdy kontrolujte adresu odkazu, nesahejte na weby ktere neznate!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.