Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
nekdo si vyhledl me inzeraty, kontaktoval me pres whatsup. chtel veci za 3500 (komponenty na rekuperaci vzduchu co mi zbyly) a ze pro to posle kuryra a ja mam vyplnit nejake platebni udaje. pan mel divnou cestinu, a ta stranka kam jsem mel zadat cisla uctu byla divna - URL nekoncilo zasilkovna.cz ale nejake .site nebo neco takoveho. ikona na whatsupu byla s fotkou nejake zeny. uz to bylo divne. Pan rikal ze mu banka musi schvalit transakci. kdyz jsem rekl ze musi chvili pockat, tak hned link na stranku smazal. za chvili to zkusil jeste jednou. prislo mi to divne a kdyz jsem zkusil rychle vygooglit zlodeji na sbazaru, tak jsem nasel velmi podobne scenare a varovani tady. Jsem IT clovek, takze jsem nastesti nenaletel a premyslel, ale uz jen to, ze jsem klikl na ten odkaz zaslany je chyba a mohlo to zavirovat mobil nebo neco. takze pozor !!!. trestni oznameni nedavam, takze cislo 123 aby to slo odeslat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hanžlík 13. 12. 2021

Dneska se mi přihodila úplně stejná věc.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.