Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Mrcha jedna...Adéla Novotná, doufám že jí to karma vrátí!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Monika 29. 11. 2021

Jak tak zjišťují, tak nás bude hodně. Já zatím z ní vytáhla něco málo, ale myslím, že tím jsem skončila. Dneska mi psala paní, že jí dluží přes 3tis.


user picture
Zuzana 2. 12. 2021

Já z ní svoje peníze nedostala, absolutně nereaguje. Volala jsem i do té cestovky a podle mého to je ona co bere tam ten telefon. Kráva jedna...kdyby nás bylo víc..klidně na tu policii dojdu, protože tohle je prasárna. Takhle okrádat lidi, díky ní už si na inzerát nikdy nic nekoupím. Vím, že se nic zlého přát lidem nemá...ale téhle přeji jen to nejhorší a doufám, že to bude bolet a bude to hodně dlouhý,

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.