Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Připadá mi, že toprobíhá poloautomaticky... WhatsApp, lámanou češtinou zájem,fotmka s dítětem... Dobře, myslím, že jsem připravena koupit. Chci provést nákup prostřednictvím "Zabezpečené transakce" na webových stránkách Zasilkovna. Řekněte mi, jestli mám všechny papíry a platby vyřídit hned teď. Bylo by pro vás výhodné předat zboží kurýrovi? Přijde k vám domů. Peníze dostanete ihned na bankovní kartu. Poslat do Hradce Králové
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jitka 30. 11. 2021

přidal/a telefonní číslo: 737860641


user picture
Jiří 5. 12. 2021

Podobný příběh, přes Whats app, prý vše zařídí, pak pošle odkaz na zasilkovnu. Když na to kliknu tak to chce platební kartu a potom potvrzení platby. Hned se mi něco nelíbilo, tak jsem zadal účet, který nepoužívám a mám tam pár korun, ale i ty mi ta mrcha chtěla vzít. Odhaleno včas a ke dávejte pozor. Krásné svátky všem

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.