Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan (asi, predstaven jako Adam Svoboda, tel. +420 737 288 593) kontaktuje pres WhatsApp se zajmem o vec, kterou nabizim pres Marketplace (a Bazos). Trva na preprave kuryrem, ktery zbozi vyzvedne v pohodli domova. Udajne pres Zasilkovnu. Neakceptuje nabidku, ze vec odeslu sama pres Zasilkovnu. Trva na kuryrovi a chce udaje- zatim jen adresu. Kdyz chci vysvetleni zpusobu platby a nazev prepravni sluzby (Zasilkovna tuto sluzbu s vyzvednutim baliku doma neposkytuje) uz se neozve. Profilovku (foto s ditetem, jak jinak) vymazal a mnou odeslana zprava na WhatsAppu uz se mi zobrazuje jako nedorucena. Dejte si pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.