Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani prodava ps4 na bazosi pod ruznym jmenem. Michaela, Lucie. Trestni oznameni podano.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Daniel 5. 12. 2021

Dobrý den, jsem taky jeden z podvedených, psal jsem si smsky s paní a pak mi zavolal pán z jiného čísla že ma ps4 v autě jestli můžu poslat okamžitou platbu že by to hned odeslal. Peníze jsem poslal a ještě mi nabízeli virtuální realitu celkem za 5 tisíc, to jsem odmítl naštěstí 3 600,- rázem pryč


user picture
X 8. 12. 2021

Dobrý den, stejný podvod pan prodává PS4s virtuálními brýlemi posláno pres 7 tis Kč, pan nic neposlal, řeší PČR. Používá profil Facebook Zaho Ali.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.