Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám přes basoš pult. Z tohoto čísla se ozvala asi paní, na profilovce žena s dítětem. Že to chce poslat do Hradce Králové, vše zařídí. Pak pošle odkaz na zasilkovnu, kde je jako adresát uvedena Lucie Francová, Hradec Králové a pro vyzvednutí peněz to chce údaje k platební kartě. Jako potvrzení to chce výši zůstatku. No koukám jako blázen co to je. Něco mi tam nesedělo. Tak jsem zpozorněl. Dal jsem tam ze zvědavosti kartu, kterou už nepoužívám a na účtu nula nula nic. Přesto se pokusil mi i to nic vzít. Měl jsem potvrdit odchozí platbu. Tak si všichni dávejte pozor. Teprve po tomto zážitku jsem zjistil že jsou stránky podvodnabazaru.cz a od příště budu každého ověřovat na těchto stránkách. Prosím sdílejte i sociálních sítích že tyto stránky existují. Krásné svátky
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukáš 6. 12. 2021

Dobrý den . Mám přesně tu samou zkušenost s tímto číslem


user picture
Matej 7. 12. 2021

přidal/a telefonní číslo: +420737860641

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.