Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Po vložení nového inzerátu na Sbazar.cz (Prodávám set lyží) mi přišla na WhatsApp zpráva od zájemce "Roman" tel. č. 604142542. "Skvělé, jsem připraven ke koupi, mohu zaříditdoručení kurýrem?" ....oponovala jsem, že preferujeme osobní převzetí v Praze... odpověď: "Jsem z Litomyšle. Zaplatím přes webové stránky České pošty a pošlu vám formulář, abyste mohli peníze převést na svou bankovní kartu. Po úspěšné transakci vás bude kontaktovat vedoucí doručovací služby a domluví se s vámi na vhodném termínu doručení. Veškeré náklady uhradím. Poskytuji obaly" ...napsala jsem, že se nedomluvíme, že tohle nevypadá na standardní postup ...odpověď: "Proč všechny ty potíže a starodávné způsoby? Žijeme v moderním světě, že? Nemáte zájem na tom, aby vše bylo jednoduché?" Nejsem debil, poznám, když něco smrdí - trvala jsem na svém a pak už se neozval. Dávejte si bacha. Díky
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.