Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
POZOR na toto číslo,kontaktuje lidi přes Whats app, foto rodinky, účet společnosti. Včera zájem o dětské boty na bazošu, dle ověření rozesílal více lidem za posledni měsíc.:Bydlím nedaleko Dačic. Chtěl bych, abyste mi ho poslali. Po zaplacení celé částky na váš účet. Souhlasíte s tím? Jsem ochoten zaplatit..... Peníze jsem převedl ze svého účtu. Pro získání peněz musíte přejít na tuto stránku a zadat svůj účet. Poštovné jsem zaplatil zvlášť při převzetí obdržíte potvrzení a podrobnosti o přepravě, poštovné se platí zvlášť. Nebudu vám nic účtovat, získejte své peníze hned, čekám na vás )
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.