Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupila jsem notebook, který měl být funkční, po rozbalení nešel vůbec zapnout, neodpovídal popisu inzerenta.Chtěl poslat Notebook zpět s tím, že mi vrátí peníze.Zůstala jsem bez zboží i bez peněz.Navíc mě nařknul, že jsem jej rozbila já.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Josef 16. 12. 2023

Dobrý den, že jste se neozvala 🤷🏼‍♂️. Určitě bych vám vrátil peníze. Když se podíváte na můj bazoš... https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?idmail=5153749&idphone=1071207&jmeno=Joe%27y A aukro, tak je vidět, že žádný podvodník nejsem a ani u mě žádná policie nebyla.. No jo no někteří jen lehce napíšou špatnou recenzi a s Bohem že ?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.