Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízím k prodeji Lego city vlak, bohužel nebylo ani jednou složeno. Koupeno v létě jako dárek. Nevhodné. Faktura součástí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ládes 8. 12. 2021

Paní prodává také jako [email protected]


user picture
Dominik 10. 12. 2021

Poslal sem peníze předem a paní nereaguje.. jde dát nějak dohromady TO?


user picture
Andrea 10. 12. 2021

Ano, paní prodala toto lego dalším 4 zájemkyním, včetně mě, na platformě Vinted. Všechny jsme zaplatily, ale žádné z nás lego nedodala, odmítá vrátit peníze i zaslat lego. Podejte na ni prosím trestní oznámení. Není potřeba podávat hromadně, všechny jednotlivé trestní oznámení budou sloučeny policií. Já jsem již oznámení podala. Je nás hodně, má to smysl. Děkuji.


user picture
Dominik 10. 12. 2021

Prosím a jaké je číslo toho vašeho trestního oznámení? Chtějí to po mně na PČR, pokud nás je víc.. prosím dejte vědět

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.