Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
75058351
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktoval mne na můj inz. na Hudebním bazaru, jako Petr Jirásek , Žilina, a nabídl mi zvukovou kartu . Velice slušné vystupování , prej majitel firmy . Jakmile jsem řekl , že bych to chtěl přes zásilkovnu na dobírku hned začal naplákat , že to je strašně na dlouho atd.a začal navrhovat "bankovní spojení " , napsal jsem mu , že hotově peníze v žádném případě posílat do předu ale nebudu. No ale tak dlouho do mne hustil , a zkoušel, aspoň polovinu z navrhované ceny poslat a zbytek na dobírku. Nakonec jsem svolil že mu pošlu zálohu 1000,- s čímž nakonec souhlasil. Taky pořád vypisoval , jestli jsem to už poslal, a aby jsem mu zaslal nějaké potvrzení, že jsem to zkutečně už odeslal . Jakoby stál u pultu v zásilkovně a čekal , až to já odešlu. .... No a chtěl abych tam napsal variabilní symbol, který mi ale neposlal s číslem účtu. Až když jsem vyplňoval převod jsem zjistil , že ten ale nemám, takže jsem mu o něj musel napsat. No a když tak nad tím přemýšlím, tak mám takový pocit, že on ho tam neuvedl záměrně , aby jsem neměl čas se s tím nějak zabývat . Až na druhý den jsem na hudebním bazaru narazil na inz. kde o tomto byla řeč.Stejné číslo účtu i VS . Takže jsem přišel o 1000?- Kč
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.