Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vystupuje na Fb pod profilem Valerie like ale účet je veden pod jmenem Giňa Daniel, na facebooku nabizeji v bazarovych skupinach hracky, přístroje do kuchyně, elektroniku atd. Po komunikaci jsem jim poslal zalohu s doplatkem dobirkou ,pak nastali výmluvy proc to zasilkovna nedorucila, ze se balik vrátil (dukaz žádný) pak ze poslali penize zpet ale potvrzeni platby také neměli.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomáš Boniatti 6. 02. 2022

Taky zkušenost s účtem 3045262083/0800 zaplatil jsem mlýnek na pepř 600,-Kč a už nereaguje na FB je pod jménem WALL WALERY


user picture
Kamila 4. 06. 2022

Taky špatná zkušenost s číslem účtu 3045262083/0800, FB účet pod názvem Wall Walery. Objednáno světlo, komunikace nejdříve v pořádku, tudíž z mé strany obratem uhrazeno, ale pak již bez reakce, účet neexistuje

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.