Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na FB mi paní nabízela mnou poptávaná pyžamka pro dceru. Fotky byly stažené z jiných internetových stránek, našla jsem je díky Google Lens. Na profilu má napsané Rokycany, když jsem napsala že jsem z Plzně napsala mi, že je z Frýdku. Nebránila se zaslání na dobírku, ale narazila jsem na FB na další upozornění na tuto paní a pod ním komentáře od dalších podvedených, takže jsem platbu na základě všech těchto informací neuskutečnila.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 6. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lucie Kubová k bankovnímu účtu: 101190317/0100


user picture
Hanka Kohlschütter 19. 03. 2024

Lucka Kubová ma dalsi fcb profily: Martina Maurerova, Michaela Klímová, Ivana Brožová. !!!POZOR!!!, dalsi banlovni ucty najdete pod vyhledanim jmena Kubova

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.