Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den všem. Dnes 9.12.2021 jsem přes Bazoš prodával vstupenky. Ozvala se paní z HK přes WhatsApp se zájmem o lístky. Komunikovala jen přes aplikaci, telefon nebrala. Peníze pošle přes kurýra bazoše, já je vyzvednu přes odkaz a pošlu lístky. Po otevření odkazu to po mě chtělo číslo karty, cvv kód, pin atd. Nic jsem neposkytl, ale paní hned psala ,že jsem nezaslal údaje - prý ji kontaktovala technická podpora. Odpověděl jsem ,že prověřím tuto službu a už se neozvala. Přesto jsem kontaktoval banku vše zablokoval a změnil přístupy + telefon do továrního nastavení. O nic jsem nepřišel ,ale zabralo to dost času pro mé klidné spaní. Pozor na toto podvodné jednání - bazoš nemá žádné takové služby. Již jsem narazil i na lidi kteří o peníze takto přišli. Jenom to nebyl bazoš kurýr, ale DPD, Česká pošta atd. Nikomu nesdělujte údaje o své kartě, hlavně cvv kód, a už vůbec PIN do bankovnictví nebo ke kartě. Ušetříte si peníze i čas pro zablokování účtu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.