Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Kupovala jsem látky od Zuzana Moravcová z fb stránek: Šití -inspirace,návody a střihy Komunikace proběhla přes mesenger dotyčná nabídla zaslat přes balikovnu nebo zasilkovnu z-box. Po odeslání platby na její účet přišla jen zpráva ,že následující den odesílá a další komunikace z její strany už nebyla žádná. Žádná zpráva ze zásilkovny o přijatém balíčku ,balík nikde a peníze také ne. Dotyčná nekomunikuje i po několikáté moji výzvě k podání informace. Po uvedení problému na dané stránky jsem zjistila ,že povedených je více a dotyčná si mění profily a jméno . Je v podmínce a je na ní podáno více trestních oznámení. Někde se vydává za Jiřinu Moravcovou. Mnou odeslaná částka 579,- dne 27.2.2024
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 8. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jiřina Moravcová k bankovnímu účtu: 261232299/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.