Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
VRTAČKA PARKSIDE Prodám úplně novou výkonou vrtačku PARKSIDE PSBM 1100 B1. Nevhodný dar.Vyzkoušeny všechny funkce.Síla,výkon 1100 watú,dvourychlostní,ot.0až900 nebo 0až3200,levý a pravý chod, příklep 54400/1min,převodovka v kovové skříni,hlavička "auto spindle-lock"-1,5až13mm,hl.doraz. Je na mě moc těžká - 2,55kg. Pc 1599Kč a pošta byla 140Kč-tj.1739Kč. Prodám za 990Kc.Nová,nepoužívaná. Jméno: Jiří Telefon: 702800979 Lokalita: Mapa 405 02 Děčín Pozor: podvod: inzerát stále vystaven. Chce poslat peníze předem!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Bruno Kovařík 19. 06. 2024

Pán inzerovat na Bazoši zesilovač Denon DRA700 za 2.500 Kč. Nechal si poslat peníze včetně 300 Kč na poštovné a neposlal ani zesilovač ani nevrátil peníze. Trvá to už víc jak 3 měsíce. Sám se se neozve, reaguje sporadicky na urgenci přes SMS, telefon nezvedne. Neustále se vymlouvá na nemoc a jiné okolnosti. Podvodník.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.