Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem dětskou skluzavku na fcb od uživatele Jaroslav Rychtr, ozval se mi sám a nabídl cenu 800Kč i s dopravou, kterou zajistí přes Transport s.r.o. Vytvořil pocit urgence, ráno brzy vstává, tak ji - byť je nadrozmerna 3m,i hned pošle, pokud pošlu platbu formou okamžitě. Chtěla jsme na dobírku, protože jsem byla nedůvěriva, psal bez oddělování větných celku, prý má špatnou zkušenost, že lidé na dobírku nevyzvednou, tak souhlasí alespoň s polovinou částky, druhou polovinu na dobírku - to mě zviklalo k tomu mu 400Kc poslat. Platbu si zkontroloval a přestal komunikovat. Zna mé číslo účtu, jméno a adresu. Údajně bydlí v Ústí nad Labem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.