Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Jedna se o znameho Romana Polaka, rocnik 1992, trvalym bydlistem ve Vesele, okr. Zlin. Pujcila jsem mu sve penize z materske, jednou je vratil, ale podruhe uz ne. Poslala jsem mu 10300 Kc, ale sliboval zaslat 16300 Kc. Neustale se vymlouva, ze penize poslal, ale stale je nemam. Pujceno 9.1.2024, konverzaci mam i doklad z banky o prevodu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alice 16. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Roman Polák k bankovnímu účtu: 4173034389/0800


user picture
Alice 16. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Roman Polák k bankovnímu účtu: 4173034389/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.