Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Facebook Marketplace vystupuje jako Miroslav Fic, aktuálně nabízí herní periferie a hry. Chtěl jsem zakoupit položku na dobírku, zaplatil jsem předem cenu za služby přepravce na č.ú. této osoby, která balík nikdy neodeslala ani nevrátila peníze. Následně jsem osobu kontaktoval přes kamaráda z jeho profilu na facebooku s tím, že mám zájem o stejný produkt. Osoba produkt nabízela dál. Doporučuji se vyhnout jakémukoliv obchodu s tímto člověkem nebo odesílání peněz na zmíněný bankovní účet i v případě, že by jste předem nic neplatili (nikdy nevíte kdy si vyzvednete balík od přepravce a v něm budou kameny....) Já osobně přišel o 110Kč, k čertu s tím, ale může být někdo kdo zaplatil celou částku předem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 18. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ján Harvan k bankovnímu účtu: 2902545017/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.