Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pozor, podvod na WhatsApp. ~Evca Varga Rozvod přes Zasilkovnu. Standardní schéma, zda lze zboží zaslat kurýrem. Poté požádá o poštovní adresu. Na tuto adresu bude zaslán dopis s odkazem. Podvodník také zasílá falešná potvrzení o platbě ve WhatsApp. Obdržíte e-mail s odkazem na „potvrzení objednávky“. Při kontrole odkazu pomocí validátoru webové stránky se ukáže, že stránka neobsahuje žádné odkazy, takže se uživatel nedostane na další stránky webu. Dávejte si velký pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 3. 05. 2024

přidal/a telefonní číslo: 739945553


user picture
Martina 15. 05. 2024

Dnešní tj. 15.5.2024 telefonní číslo 730122640


user picture
Pavlína 15. 05. 2024

Další číslo podvodníka ‪+420 730 122 640‬


user picture
Jana 16. 05. 2024

Evča Varga - číslo 730 122 640‬. Pozor chce poslat zboží přes zásilkovnu kurýrem. Profilová fotka s dítětem. Reagovala na inzerát na bazoš.cz


user picture
Mirek 30. 05. 2024

Reaguje do pár minut po zveřejnění inzerátu (asi robot )- chce poslat peníze přes zásilkovnu. Když jsem nabídl ,, pouze " č. účtu tak komunikace byla ukončena. číslo +420 739945553 na fotce rodinné foto - spokojená paní, dvě děti a pes :) Pozor !


user picture
Šárka 6. 06. 2024

Fotografie paní, dvě děti a pes. Včera jsem dala na bazoš inzerát o prodeji knih, během chvíle se mi ozval dotyčný, že by měl o knihu zájem. Na WhatsAppu jsem napsala že by bylo možné přes zasilkovnu a tak mi napsal zda by bylo možné poslat kurýrem. Poté mi napsal že by potřeboval mou e-mailovou adresu, aby mohl zaplatit za objednávku. Cituji "super, potřebuji Váš e-mail, abych mohl zaplatit za objednávku". A k tomu screenshot zásilkovny, že je vyžádáno dodatečné potvrzení. Samozřejmě, vzhledem k tomu že já jsem prodávající, tak vše vyplňuji já a ne kupující. Ještě než jsem konverzaci zablokovala, tak jsem dala vyhledat podrobné informace a ověřila jsem si, že skutečně jde o podvodnou činnost. tel.cislo +420 739945553 !!!!DÁVEJTE SI POZOR!!!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.